Na trhu s italskou módou se obratně orientujeme už od roku 2016. Vzhledem k tomu, že česká móda je ve většině případů spíše usedlá, hledali jsme cestu, jak obléct ženy do výraznějších módních kousků. Rozhodně jsme nechtěli podporovat heslo "nevyčnívej z davu", protože české ženy jsou krásné –⁠ mají rozhodně co ukazovat.

Proto vznikl e-shop www.metmet.cz, díky kterému jsme do ČR začali přinášet svěží italský vítr v podobě značek jako je Gege Venezia, Fracomina, NOPE a samozřejmě nesmíme zapomenout na mega úspěšnou značku MET. Všechny tyto značky produkují naprosto kvalitní škálu oblečení a doplňků, které jsou vždy něčím zvláštní  ať už jemným detailem, příjemným materiálem, aplikací nebo potiskem.

„Vždy jsem věřil, že móda neexistuje jen proto, aby ženy dělala krásnějšími, ale také proto, aby jim dodala odvahu a sebevědomí.“ —  Yves Saint Laurent

 

Italská móda má svou nezastupitelnou roli na poli s módním uměním. Mekka módy, za níž je považováno jedno z nejkrásnějších italských měst Milán, je napěchováno butiky a různými obchody s oblečením a doplňky. I zde najdete značky, které pro vás distribuujeme do ČR. A abyste si mohli vychutnávat italskou atmosféru naplno, doplnili jsme náš sortiment i o kosmetiku nebo přípravky pro domácnost. 

Zastoupení v našem seznamu značek má nově také americký brand Victoria's Secret, který v roce 1977 založil Ray Raymond v kalifornském San Franciscu. Ray se při výběru spodního prádla pro svoji ženu tehdy necítil úplně komfortně, a tak  jako napovídá sám název  vymyslel nový koncept obchodů s prádlem, kde se vám individuálně věnují a personál je naprosto diskrétní. Nás produkty Victoria's Secret vždycky fascinovaly, a i když se jedná o zámořskou značku, nádherně koresponduje s naší myšlenkou, že je sice důležité, co máme na sobě, ale pokud budeme nosit nekvalitní spodní prádlo, nikdy nebudeme s konečným výsledkem opravdu spokojení. 
A za tím si stojíme.