Met Jeans

Společnost MET byla vytvořena v roce 1997 poté, co se setkali dva důležití lidé - Moreno Giuriato, majitel společnosti Italservices specializované na výrobu a marketing zahraničních značek, a Gege Schiena, důležitý muž v italském oděvním, potažmo džínovém, byznysu, který do té doby stál za řadou úspěšných značek, např. Americanino, Avirex, Murphi & Nye, New York a Kingino.

Po celou dobu své existence se společnost MET průběžně mění a vyvíjí tak, aby její produkce byla neustále jak v souladu s aktuálními módními a lifestylovými trendy, tak samozřejmě také s potřebami svých zákazníků. Od samého počátku existence společnosti MET je kladen absolutní důraz na maximální kvalitu a všestranný servis, a to jak pro velkoodběratele, tak zejména pro koncové zákazníky.

Společnost, resp. značka, MET je v současnosti dynamickým, moderním a komplexním brandem casual módy, který se vyznačuje odpovídající šíří nabízených kolekcí ve vysoké kvalitě zpracování, materiálů i designu.

Vize společnosti MET do budoucnosti je tak velmi prostá a nanejvýš logická - i nadále chce společnost, resp. značka, MET posilovat svou pozici a význam prostřednictvím jmenovaných hodnot tak, aby se její zákazníci cítili v jejích produktech jednoduše co nejlépe.